TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm


TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Doplňky do kuchyně | Vaření | Pánve

✅Masivní pánev s nízkým okrajem a odolným antiadhezním povlakem pro přípravu palačinek - to je pánev na palačinky  i-PREMIUM Stone.Pánev je opatřena špičkovým nepřilnavým povlakem se zvrásněnou strukturou a charakterem neleštěného přírodního kamene. Palačinka se během přípravy nedotýká povrchu pánve celou svou plochou, ale spočívá na velkém množství malých vyvýšených bodů a smaží se bez připalování i rovnoměrně. Pánev je opatřena indukčním dnem z nerezavějící oceli. Vhodná pro všechny typy varních desek. Pánev lze mýt v myčce nádobí. Záruka 5 roků.Materiál: plast, hliníková slitina, nerez ocel, antiadhezní povrch..Tescoma pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Tescoma pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

✅Masivní pánev s nízkým okrajem a odolným antiadhezním povlakem pro přípravu palačinek.   V čem Pánev na palačinky i-PREMIUM Stone vyniká?   Je opatřena špičkovým nepřilnavým povlakem se zvrásněnou strukturou a charakterem neleštěného..


TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm 3,25 (65%) 20 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma panev na palacinky i-premium stone ø 26 cm obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma pánev na palačinky i-premium stone ø 26 cm? Poradíme jak vybrat TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt