Tescoma Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME


Tescoma Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME

Bydlení a doplňky | Domácí potřeby a úklid | Praní a žehlení | Žehlicí prkna

✅Moderní žehlicí prkno s masivní kovovou konstrukcí a bohatou výbavou. Žehlicí prkno FANDY HOME je součástí uceleného sortimentu pro žehlení v domácnosti i na cestách FANCY HOME.Prostorné žehlicí prkno s masivní kovovou konstrukcí má individuálně nastavitelnou výšku v rozmezí od 73 do 90 cm.To umožňuje optimální nastavení pro komfortní žehlení při jakékoliv výšce postavy a současně nabízí možnost žehlení vestoje nebo vsedě.Pevná deska s dostatečně velkou žehlicí plochou je opatřena děrováním, které zabraňuje nežádoucímu srážení páry. Bavlněný potah s dvouvrstvým polstrováním je vynikající pro komfortní a plynulé žehlení.Žehlicí prkno FANCY HOME je vybavené výsuvným rukávníkem pro snadné žehlení košil a úzkých kalhot bez skladů.Prostorná odkládací plocha pro žehličku má ochranné žáruvzdorné silikonové podložky. Výsuvný věšák slouží pro zavěšení a odkládání ramínek.Parametry: materiál: masivní kovová konstrukce, bavlněný potah, plsť, silikon čištění: bavlněný potah perte při teplotě do 40 °C rozměry žehlicí plochy: 116 x 36 cm..Tescoma žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME

Tescoma žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME

✅Moderní žehlicí prkno s masivní kovovou konstrukcí a bohatou výbavou.     V čem Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME vyniká?   je součástí uceleného sortimentu pro žehlení v domácnosti i na cestách FANCY..


Tescoma Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME 5 (100%) 45 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma Zehlici prkno s rukavnikem fancy home obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma Žehlicí prkno s rukávníkem fancy home? Poradíme jak vybrat Tescoma Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME, z výběru eshopů.
© 2024 Kontakt