Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA


Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA

Kuchyně a jídelna | Čaje a káva | Příslušenství pro přípravu čaje a kávy

✅Dávkovač Delícia značky Tescoma je vynikající pro pohodlné dávkování tekutého (nepastovaného) medu nebo sirupu a jejich hygienické uchování.Dávkovač našroubujete přímo na sklenicis běžně používaným s víčkem o průměru 82 mm nebo na domácí ovocný sirup ve sklenici se stejným průměrem víčka. A stisknutím rukojeti pak med nebo sirup pohodlně dávkujete do nápojů nebo pokrmů přímo ze sklenice. Doba stisknutí rukojeti určuje velikost dávky, jedno krátké stisknutí odpovídá zhruba jedné lžičce medu.Po ukončení dávkování zůstává med ve sklenici s nasazeným dávkovačem. Je tak hygienicky skladován na lince nebo ve skříňce, stále připravený pro okamžité použití s přesným dávkováním. Materiál: Odolný plast. Záruka 3 roky...Tescoma dávkovač na med a sirup DELÍCIA

Tescoma dávkovač na med a sirup DELÍCIA

✅Pohodlné dávkování a skladování medu nebo sirupu.   Čím dávkovač na med a sirup DELÍCIA vyniká?   Je vynikající pro pohodlné dávkování tekutého (nepastovaného) medu nebo sirupu a jejich hygienické uchování. Dávkovač našroubujete přímo na..


Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA 2,5 (50%) 50 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma davkovac na med a sirup delIcia obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma dávkovač na med a sirup delÍcia? Poradíme jak vybrat Tescoma Dávkovač na med a sirup DELÍCIA, z výběru eshopů.
© 2024 Kontakt