Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE, 7,5 l


Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE, 7,5 l

Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Doplňky do kuchyně | Vaření | Tlakové hrnce

✅Sbíhají se vám sliny na šťavnaté dušené hovězí, podávané s brambory plné chuti nebo výtečnou nadýchanou rýží, nebo dáte přednost v mžiku připravené poctivé polévce ze zeleniny a kostí? Tyto a ostatní vařené a dušené pochoutky za vás rychle a bezpečně uvaří tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+, který umožňuje vaření při nízkém či vysokém tlaku a tím i šetrnou úpravu potravin. Vaření v tlakovém hrnci výrazně urychluje přípravu jídel, šetří energie a zdůrazňuje chuť použitých ingrediencí. Navzdory tomu, z obavy ze složitého ovládání a bezpečnosti, v řadě domácností chybí nebo se v něm nevaří. Že jsou tyto obavy zbytečné dokazuje jeden z nejprodávanějších tlakových hrnců u nás – BIO EXCLUSIVE+...Tescoma tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE 7,5 l

Tescoma tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE 7,5 l

✅Nastavitelný tlakový hrnec  Sbíhají se vám sliny na šťavnaté dušené hovězí, podávané s brambory plné chuti nebo výtečnou nadýchanou rýží, nebo dáte přednost v mžiku připravené poctivé polévce ze zeleniny a kostí? Tyto a ostatní vařené a dušené pochoutky za..


Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE, 7,5 l 5 (100%) 51 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma tlakovy hrnec bio exclusive, 7,5 l obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma tlakový hrnec bio exclusive, 7,5 l? Poradíme jak vybrat Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE, 7,5 l, z výběru eshopů.
© 2024 Kontakt