Tescoma Zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO


Tescoma Zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO

Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Doplňky do kuchyně | Organizace kuchyně | Odkapávače nádobí

✅Je součástí ucelené designové linie PURO zaměřené na přehledné uspořádání a snadné používání mycích potřeb a prostředků v blízkosti dřezu.Slouží pro přehledné a zároveň hygienické odkládání houbové utěrky a houbičky na nádobí a jejich rychlé schnutí. Pro co nejdokonalejší proschnutí se utěrka i houbička vkládají do zásobníku ve vertikální poloze.Zásobník s protiskluzovou úpravou má vyjímatelnou odkapávací vložku, která urychluje schnutí a usnadňuje čištění zásobníku zevnitř.  Pro maximální úsporu místa můžete zásobník odkládat do misky nebo dlouhé misky PURO. Je navržen tak, že společně s ostatními položkami linie PURO do misky přesně pasuje...Tescoma zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO

Tescoma zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO

✅Designový zásobník k vašemu dřezu   V čem Zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO vyniká?   Je součástí ucelené designové linie PURO zaměřené na přehledné uspořádání a snadné používání mycích potřeb a prostředků..


Tescoma Zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO 5 (100%) 46 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma zasobnik na houbovou uterku a houbicku puro obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma zásobník na houbovou utěrku a houbičku puro? Poradíme jak vybrat Tescoma Zásobník na houbovou utěrku a houbičku PURO, z výběru eshopů.
© 2024 Kontakt