Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA


Tescoma Keramická forma toastový chléb DELÍCIA

Tescoma Keramická forma toastový chléb DELÍCIA

✅Keramická forma pro domácí toastový chléb. Víko obtiskne do toastového chleba reliéf pro snadné krájení stejně tenkých toastů, recepty jsou součástí balení. Vhodné do všech typů pečicích trub, vhodné do myčky. 3 roky záruka...Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA

Pečení | Pečicí formy | Formy na chleba

✅Forma pro snadnou a rychlou přípravu domácího toastového chleba.   V čem Keramická forma toastový chléb DELÍCIA vyniká?     Připravíte v ní skvěle chutnající a dokonale propečený toastový chléb, sladký banánový chléb apod. Víko keramické formy je opatřeno výstupky, které do horní části pečiva obtisknou reliéf pro snadné krájení stejně silných plátků.  Glazura má přirozené antiadhezní vlastnosti, upečený chléb z formy snadno vyklopíte.     Jaké má Keramická forma toastový chléb DELÍCIA další výhody?   součástí výrobku jsou původní recepty pevný obal umožňuje opětovné a bezpečné skladování formy.   Materiál: Vyrobeno ze silnostěnné keramiky s kvalitní dvoubarevnou glazurou. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.  ..


Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA 5 (100%) 37 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma keramicka forma toastovy chleb delIcia obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma keramická forma toastový chléb delÍcia? Poradíme jak vybrat Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA, z výběru eshopů.
© 2022 Kontakt